Menu strony
zakupy linkbaby
Włosy
Goldwell do koloryzacji

Męska rzecz: idealna fryzura. Jakim sposobem ją ułożyć?

Tworzenie męskich fryzur nie jest tak bardzo czasochłonne jak nam się zdaje. Częstokroć rezygnujemy z rannego stylizowania fryzury, bo wydaje nam się, że nie zdążymy do szkoły albo pracy.
Biznesmen

Niejedna kobieta pragnie prezentować się pięknie - każdego dnia oraz z powodu wyjątkowych okazji

Każda dama jest śliczna, gdy jest zadowolona. Dodatkowo, czuje się lepiej oraz częściej się wtedy śmieje. Kiedy jest na dodatek zakochana, to od razu można zauważyć zmianę - cała aż lśni.
Perfumy

Skomplikowana sztuka nakładania perfum. Czy robisz to w odpowiedni sposób? Z jakiego powodu nie?

Perfumy są dopełnieniem całej kreacji. Z ich pomocą możemy czuć się wyjątkowo seksowanie. Każda z pań posiada w swojej łazience co najmniej jedną buteleczkę z ukochanych zapachem. Podstawowe pytanie brzmi zatem czy potrafimy z nich należycie korzystać? Nawet jeśli jesteśmy pewni, że tak, może być zupełnie inaczej. Z jakiego powodu?
drogeria z kosmetykami męskimi

Podaruj swojemu partnerowi pielęgnację

Uwielbiamy wspaniałych mężczyzn, którzy umieją w właściwy sposób pielęgnować swoją skórę. Dlatego też same dokładamy sporych starań, aby użytkowali oni najwspanialszych żeli do golenia, golarek najlepszej jakości, tak by całe grupy produktów z których korzystają naprawdę prawidłowo pomagały w dbaniu o jakość ich skóry. Ale jak mając przed sobą tak ogromny wybór kupić to co najcudowniejsze?
jeansy

Proste sposoby na odmienienie swej fryzury

włosy – w szczególności dla kobiet – zawsze oraz wszędzie muszą być perfekcyjnie ułożone i przykuwać uwagę każdego, toteż coraz częściej stosowane są dodatki oraz różnorodne metody upiększania ich.
Włosy

Schwarzkopf Professional to wszystko czego naszym włosom potrzeba

O włosy trzeba dbać. Gdy pragniemy posiadać wspaniałe włosy, które będą zdrowe oraz nawilżone, to powinniśmy uważnie patrzeć co się z nimi staje oraz czego im trzeba. Wtedy prościej będzie nam dobrać dobre kosmetyki do ich pielęgnacji, a co się z tym łączy, calutki czas będą puszyste i silne.

Ombre - szczególnie dla ludzi z fantazją

Ta dziwnie brzmiąca nazwa ombre w tłumaczeniu znaczy zwyczajnie cień. Efekt cienia świetnie został wykorzystany przez projektantów ubrań. Kolejny już sezon cieszy się wzięciem. Ponadto jest wykorzystywany nie tylko przy projektowaniu ciuchów, ale także przy zdobieniu paznokci, tworzeniu makijażu czy farbowaniu włosów.