Menu strony
zakupy linkbaby
Mężczyzna
Dior, perfumy

O które detale powinien dbać każdy mężczyzna?

Nie od teraz wiadomo, że nasz osobisty wizerunek to niezmiernie ważny element codzienności. Chociaż w wielu przypadkach spłycamy jego znaczenie, to natomiast okazuje się, że w życiowych sytuacjach zdoła on wyraźnie działać na naszą korzyść. W związku z taką sytuacją ogromnie ważne jest, aby przedstawiać się możliwie jak w najwyższym stopniu wartościowo we wszelkich sytuacjach w toku naszego życia.
Komputer

Letnie wietrzenie szaf - co kupić w tym czasie w Poznaniu?

Lato do doskonały czas do przejrzenia swojej szafy. Grube kurtki i swetry już dawno z niej zniknęły, jednak warto upewnić się, że mamy wszystkie niezbędne części garderoby na gorące dni. Na tego typu zakupy wcale nie jest jeszcze za późno, ponadto właśnie początkiem lata rozpoczynają się wyprzedaże, na których możemy upolować interesujących ubrań za nieduże pieniądze.
mężczyzna

W jaki sposób facet powinien o siebie zadbać? Sprawdź nasze podpowiedzi

Przyjęło się mawiać, że generalnie Polacy nie dbają o własną prezencję, są dosyć zaniedbanymi ludźmi. Ile w owym twierdzeniu prawy, a ile tylko kompleksów? Bądź co bądź nie wydaje się, iż tak mocno odstajemy od światowej średniej - zresztą to akurat nie jest aż takie ważne.
perfumy w drogerii

Woda toaletowa Dior Fahrenheit – rewelacyjny zapach dla pewnego siebie i prawdziwego faceta

Dobierając zapach dla swojej osoby, kierujemy się własnymi upodobaniami i także co uważamy, że dla nas jest najkorzystniejsze. Większa część perfum posiada skomplikowane kompozycje zapachowe, niekoniecznie cały czas dopasowane do siebie i wywołujące pożądanie ze strony płci przeciwnej. Woda toaletowa Dior Fahrenheit jest znakomitą kompozycją zapachową dlakażdego z mężczyzn.

Schludny, zadbany mężczyzna

Wygląd człowieka to zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy – sprawa nad wyraz ważna.
Jak istotne to są kwestie, świadczyć może fakt, że duże przedsiębiorstwa już nawet w swoich własnych ustaleniach takie regulacje jak: wypastowane obuwie czy schludny ubiór, mocno podkreślają.
mężczyzna

Punkt z przeznaczeniem dla prawdziwych mężczyzn

Gdy osobnik płci brzydkiej wyrusza do fryzjera, to na sto procent nie będzie go przez pewien czas. Dlaczego? Bo panowie, tak jak kobiety u fryzjera lubią sobie pogadać. Chociaż tematyka zupełnie inna aniżeli w damskich salonach fryzjerskich, to najistotniejsze, że i tu i tu można sobie pogadać.
prezent

Jakie kosmetyki podarować swojemu narzeczonemu z okazji urodzin bądź tak bez szczególnej okazji

Dawanie upominków sprawia nam sporą przyjemność, szczególnie wtedy, kiedy obdarowujemy osobę bliską naszemu sercu. I raczej nie chodzi tu o to, aby kupować kosztowny zegarek bądź wycieczkę do Grecji. Na takie zbytki mogą sobie pozwolić tylko bogaci ludzie, a ci przeciętni mogą podarować najbliższej osobie nawet własnoręcznie wykonane rzeczy. Tak naprawdę przede wszystkim liczy się gest, a jeśli ukochany facet nie ucieszy się z symbolicznego podarunku, to należy dobrze zastanowić się, czy powinno się kontynuować taką znajomość.
mężczyzna

Przystojny mężczyzna nie może nie być ogolony! Zobacz nasze rady

Przystojny mężczyzna powinien być ogolony - stwierdzenie to bez przerwy trzyma aktualność w przypadku bardzo dużej części naszych panów. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, kiedy ktoś będzie miał wypielęgnowane brodę i wąsy. Także niewielki, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje panom stanowczości i atrakcyjności. Lecz w życiu codziennym, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz wygląda niezbyt dobrze.
Skarpetki

Skarpetki okazują się dopełnieniem ubioru, zadbaj aby były gustowne lub niebanalne - w zależności od wymogu chwili

Skarpety bywają prawie nieodłącznym elementem codziennego oraz odświętnego stroju każdego pana. Są dopasowane do prawie każdego typu butów oraz ubioru, lecz trzeba umieć je dobrać, aby rezultat nie okazał się zgrzytliwy i nieestetyczny.
Skarpety męskie

Skarpety garniturowe muszą być odpowiednio dopasowane

Każdy mężczyzna musi posiadać skarpety garniturowe. W ubiorze mężczyzn, podobnie jak ma to miejsce przy ubiorach pań, bardzo istotny okazuje się być każdy drobiazg, przez to właśnie musimy wszystko dokładnie przeanalizować oraz zobaczyć, czy posiadamy wszystko co niezbędne, by stworzyć odpowiednią stylizację, do której nie będzie można się doczepić.
1 2 3