Menu strony
zakupy linkbaby
Halka
bokserki

Trochę w temacie rozmaitości w damskiej szafie z bielizną

Analogicznie jak kobieca torebka jest wypakowana różnorodnymi rzeczami, które są przydatne przeciętnej kobiecie podczas całego dnia, analogicznie wielką wielorakość możemy zobaczyć w kobiecej szufladzie z bielizną. O ile mężczyzna wymaga w tym temacie jedynie skarpetek i bokserek, o tyle kobieta ma już dużo większy wybór. Wszystko po to, by móc się ubrać stosownie do sytuacji oraz ubrania wierzchniego, a jednocześnie czuć się sexi i komfortowo zarazem.

Zmysłowa bielizna

Wybranie dobrej bielizny dla osób w każdej płci i wieku nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. W dużej ilości firm zajmujących się tego typu działalnością prosto się pogubić. Z takiej przyczyny doskonałym pomysłem przed zakupami będzie zapoznanie się z nowymi trendami w modzie erotycznej. Bielizna intymna czy banalna niespecjalnie atrakcyjna halka?
Forex Amandine - koszulka erotyczna

Bielizna intymna - majteczki, body, gorsety

Jeszcze przed naszą erą rozmyślano nad tym co zrobić, by wyeksponować piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety stawały się w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj - też w tym temacie. Kobiety arabskie skrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o figurę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.