Menu strony
zakupy linkbaby
Ubiór
perfumy

Najwspanialsze perfumy dla pań z klasą. To przez nie wzrostowi ulegnie twoje poczucie pewności oraz będziesz się czuła znaczniej kobieco

Gucci Rush to zapach dla każdej ceniącej się kobiety. Perfumy te są mocnym wyrażeniem swojej silnej osobowości. Każda pani używająca tego zapachu będzie się czuła zdecydowanie pewniej i będzie z dumą szła przed siebie – i nie chodzi tutaj o wywyższanie się, a o samej wewnętrznej sile.
Betibutik.pl

Gdzie kupować ubrania damskie?

Niełatwo byłoby odszukać kobietę, która nie przykłada żadnej szczególnej uwagi do tego, jak ubiór się na co dzień. W końcu ubrania stanowią niesamowicie wręcz ważny element całego naszego wyglądu zewnętrznego, który jest rzecz jasna czymś równie ważnym dla każdej kobiety – z tego też powodu nie można dziwić się temu, że aktualnie w sklepach spotkamy się z ogromnym wyborem tych rzeczy.
moda

Co obecnie jest w modzie? Niedługi przegląd trendów

Moda jest coraz bardziej popularna. Dzięki wielu galeriom handlowym, a także sklepom z ubraniami czy obuwiem możemy być trendy nawet w małych miejscowościach, nie wspominając już o dużych aglomeracjach miejskich. Co w 2016 roku jest w modzie? W poniższym artykule odpowiemy na to pytanie.
mężczyzna

W jaki sposób facet powinien o siebie zadbać? Sprawdź nasze podpowiedzi

Przyjęło się mawiać, że generalnie Polacy nie dbają o własną prezencję, są dosyć zaniedbanymi ludźmi. Ile w owym twierdzeniu prawy, a ile tylko kompleksów? Bądź co bądź nie wydaje się, iż tak mocno odstajemy od światowej średniej - zresztą to akurat nie jest aż takie ważne.
buty

Najstosowniejsze buty na uroczystości - nie pomysłu, jakie to mogą być

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się propozycje uczestnictwa w różnego typu uroczystościach. Ślub przyjaciółki, komunia chrześnicy, nasza matura czy urodziny na świeżym powietrzu. Te wszystkie przyjęcia wymagają odpowiedniego kostiumu, panie zazwyczaj zakładają sukienki, dobierają detale. Jednak jedną z ważniejszych kwestii, do której co niektórzy nie przywiązują należytej uwagi, jest dobór pasującego obuwia.

Interesujące a także wielobarwne dodatki

Różnokolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego ubrania. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je nosi.
eleganckie obuwie

Sportowe buty do garnituru - kompromitacja?

Ciągle słyszy się, że ubranie adidasów lub trampek do garnituru to błąd. Lecz można założyć buty sportowe do ubioru galowego - jeśli rozumie się i przestrzega paru zasad tym rządzącymi.
szafa

Szafa z ubraniami pęka w szwach a Ty sądzisz, że nie masz co na siebie włożyć? Doradzamy, co warto nosić w tym sezonie.

Zestawienia na co dzień mają być przede wszystkim wygodne i dopasowane do naszego trybu życia. Jeśli nie wymaga tego od nas sytuacja ani firmowy dress code, zdecydowanie postawmy na klasykę w ubiorze i oszałamiające akcesoria - dobre buty, piękne, otulające chusty i eleganckie torby.

Schludny, zadbany mężczyzna

Wygląd człowieka to zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy – sprawa nad wyraz ważna.
Jak istotne to są kwestie, świadczyć może fakt, że duże przedsiębiorstwa już nawet w swoich własnych ustaleniach takie regulacje jak: wypastowane obuwie czy schludny ubiór, mocno podkreślają.
koszula

Paski skórzane idealnie będą pasowały do każdych spodni

Panowie też kochają wyglądać gustownie, choć starają się tego nie okazywać, żeby nie wyjść na nazbyt płytkich. Nie mniej patrząc po ich garderobie prędko możemy się dowiedzieć, że kochają oni mieć wszystko co najlepsze, nawet gdy praktycznie mogliby się bez danej rzeczy obyć. Wielu panów posiada w swojej garderobie paski skórzane, nawet jeżeli nie spełniają one swojej najważniejszej funkcji, a zatem nie trzymają zbyt luźnych spodni, to wypełniają inną, nie mniej istotną.
1 2 3