Menu strony
zakupy linkbaby
Garnitur
Kolorowe skarpetki

Wybranie skarpety garniturowe? Odcień, jakość, materiał.

Decydując się na nowe skarpety na okres letni konsument musi rozważyć znacznie więcej czynników aby dokonać trafionego wyboru.
Skarpeta, a garnitur.
T-shirt

Jak facet powinien być ubrany, żeby odpowiednio się prezentować? Na co warto zwrócić uwagę?

Każdy człowiek ma różnorodne ubrania, które zakłada w zależności od okazji. Chociaż kobiety są tutaj bezkonkurencyjne, to mężczyźni nie są tutaj w odwrocie, ponieważ również wielu panów troszczy się o to, ażeby często odpowiednio wyglądać.
Manekin

Modni panowie

Odzieży dla mężczyzn zwykle poświęca się znacznie mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie znaczy to jednak, że panowie nie muszą przywiązywać wago do tego, co na siebie zakładaj. Wynika to w pewnym stopniu z faktu, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Przykładowo na różnorodne imprezy mężczyzna może założyć garnitur i jest to preferowany typ odzieży. Panie z kolei na każde wydarzenie mają inną kreację.
Buty do garnituru

Dress code to niemalże biblia większości osób zatrudnionych w miejscach, w których oficjalny strój przydaje szyku i zaświadcza o ich profesjonalizmie

W wielu oddziałach światowych koncernów, w placówkach dyplomatycznych oraz instytucjach finansowych różnego typu pracownicy wydają się być powycinani z szablonu. Podobny ubiór, niemalże jednakowe obuwie i niemalże identyczny wyraz twarzy powodują, że wszyscy czują się podobni do siebie, niezależnie od tego jakie zajmują miejsce w firmie. Nie jest zatem dziwne, że rygorystycznie narzucane zasady dotyczące stroju nikomu nie przeszkadzają.
kobieta jesienią

Które części ubioru będą atrakcyjne najbliższej jesieni?

Odzienie wierzchnie, jakie ubieramy jest głównym elementem, na który odnoszą uwagę inni ludzie. Trzeba pewnie potwierdzić, że to właśnie nasze odzienie jest jednym z elementów, przez jaki postrzegany jest cały nasz wygląd. W związku z takim stanem rzeczy staramy się za wszelką cenę wyglądać fascynująco.
mężczyzna w koszuli

Atrakcyjne koszule męskie typu slim - w jaki sposób wybrać

Każdy mężczyzna dobrze przedstawia się w wytwornej, modnej koszuli. Koszule męskie wolno dopasować do wielu różnych stylizacji, nie tylko do eleganckiego garnituru. Mnóstwo rodzajów koszul nadaje się do noszenia każdego dnia, na przykład do jeansów. Połączenie luźnego stylu z trochę bardziej luksusowym daje naprawdę cudowne rezultaty.
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014

Moda dla mężczyzn do pracy

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast uskarżać się na ograniczenia, lepiej owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co na pozór blokowało – było świetną lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Dodatkowo, możemy przy tym dyskretnie pokazać własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?
buty

Pamiętajmy o tym, by wybierać dobre buty

Wiele lat temu nie mieliśmy butów – my to znaczy nasi prapraprzodkowie. chodzono boso i stopy musiały przywyknąć do tego, że chodzenie nie zawsze jest przyjemne. Ale obecnie nie trzeba przyzwyczajać swych nóg do jakiś niekomfortowych warunków, w dzisiejszych czasach codziennie wzuwamy buty.
sneakers

Najlepsze stroje dla wytwornego pana

Ostatnimi laty, można zaobserwować interesujący trend w modzie. Otóż aktualnie nie tylko kobiety, ale również panowie troszczą się o swój wygląd. Możemy to dostrzec na siłowni, kąpielisku, czy nawet w sklepach z ubraniami

Świeże kroje modnych męskich kurtek już do nabycia w sklepach na terenie całej Polski

Sklep Zara generalnie charakteryzuje się niezwykle szerokim wyborem swych produktów. Tak też jest w przypadku kurtek. W punktach tych bowiem pod pojęciem „kurtka damska” rozumiana jest cała ogromna i zróżnicowana gama towarów. Będą więc typowe kurtki o urozmaiconych fasonach, jak również marynarki, żakiety i tym podobne. W odróżnieniu od innych sklepów płaszcze umieszczone są w osobnej grupie. Wybór jest więc ogromny. Wspomniana oferta występuje podczas sezonu wiosennego, toteż ubrania są raczej cienkie i z lekkich tkanin. Tak jak w sytuacji wszystkich pozostałych sklepów sieciowych, również w sklepach Zara asortyment uzależniony jest od sezonu. Firma Zara aktualnie zdobywa bardzo szerokie grono miłośników, coraz częściej również wśród panów.
1 2 3