Menu strony
zakupy linkbaby
Ubrania
stylizacja

Odnowa wyglądu ze stylistą i profesjonalna analiza kolorystyczna

Odpowiednio dopasowany ubiór zdoła zdziałać bardzo dużo - odmłodzić nas, odświeżyć wygląd, sprawić, że będziemy prezentować się interesująco, seksownie bądź profesjonalnie. Jednak nie każdy z nas umie wybierać ubrania, jak fachowy stylista. Nieraz kupujemy rozliczne stroje pod wpływem impulsu, nieraz lądują one potem głęboko w szafie.
Ubranka dla dzieci

Jak wygląda dziecięca moda, z jakich powodów należy uczyć nastolatków samodzielnego ubierania się.

Dziecko to ogromny wydatek dla większości rodzin, szacuje się wręcz, że na jego wychowanie trzeba przeznaczyć nawet dwieście tysięcy złotych. Spory procent z tych wydatków pochłaniają ubrania i buty, niestety przy dzieciach problemem jest to, że bardzo szybko rosną. Co bardziej zapobiegliwe mamy kupują na różnych promocjach i wyprzedażach ubranka na zapas, a tymczasem okazuje się, że maluch rośnie w takim tempie, że części z nich nawet nie będzie miał możliwości zobaczyć.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Propozycje na ciekawe stylizacje

Frędzle w modzie damskiej budzą skojarzenie ze stylizacjami boho lub elementami stylu westernowego. Istnieją one od bardzo dawna i co pewien czas są prawdziwym trendem. Jak je łączyć?
Ludzie z nadwagą

Jak powinien ubierać się mężczyzna z nadwagą?

Chociaż dużo mówi się o modzie dla puszystych pań, nieco gorzej z doborem do sylwetki odzieży radzą sobie mężczyźni z nadwagą. Najczęściej popełnianym błędem jest sięganie po ubrania za duże, które optycznie jeszcze powiększają. Jak radzić sobie z tym problemem?
ubrania z sklepu xxl

Modne stroje dla osób o krągłej figurze.

Jeszcze kilka lat temu osoby grubsze nie zostałyby absolutnie wzięte pod wzgląd, jeśli chodzi o trendy modowe. Po prostu, musiały być przyzwyczajone do tego, że nie ma dla nich odpowiednich strojów. Na szczęście, mnóstwo w takim temacie się zmieniło na przestrzeni ostatnich paru lat.
Bielizna do świątecznych stylizacji

Dobór stosownej bielizny – dlaczego w przypadku kobiet ma to podstawowe znaczenie?

Jednym z często zaniedbywanych przez sporo kobiet elementów garderoby, jest niestosownie dobrana bielizna. Wbrew pozorom, zakup dobrej jakości biustonosza, w prawidłowym rozmiarze, nie jest łatwym zadaniem, toteż warto przeprowadzić przegląd swojej szafy pod tym względem.

Interesujące a także wielobarwne dodatki

Różnokolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego ubrania. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je nosi.
koszula i marynarka

W modzie męskiej coraz to ważniejsze są małe akcesoria

Aktualnie kieruje się niespotykaną atencję na ubiór i dotyczy to tak samo kobiet jak i mężczyzn. Znaczenie mają wszelkiego modelu dodatki, akcesoria, kompletny strój i jego pojedyncze fragmenty.
Futro

Czy w zimę faktycznie nie mamy w co się ubrać? Jest przecież sporo możliwości i ciekawych okazji cenowych

Zima ma w sobie mało pozytywów. Niby jak jest śnieg jest fajnie, a dla niektórych nawet nieziemsko, lecz czy tak właściwie jest? Ciężko powiedzieć, bo każdy z nas preferuje inną rzecz. Jedni uwielbiają okres letni, drudzy zimę, jeszcze inni przepadają za jesienną melancholią.
Zestaw głośników

Spora łatwość zakupów w internecie

Choć dla wielu Polaków to ciągle coś nienaturalnego i pełnego niepokojów nie da się ukryć, że zakupy przez internet cieszą się coraz to większą renomą. Dobre sklepy internetowe oferują nieraz większy wybór osiągalnych od ręki artykułów aniżeli sklepy stacjonarne. Klienci mogą wybierać z tysięcy wyrobów rozmaitych marek. To istotne zwłaszcza w przypadku droższych produktów dotyczących nagłośnienia firmy Skytec, a również niestandardowych rodzajów, charakterystycznych rozmiarów, odcienia, bądź serii rozmaitych produktów.