Menu strony
zakupy linkbaby
Wizerunek
t-shirt

Gdzie znajdą odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zanegować zjawiska, że posiadanie przez nas ciekawego wizerunku jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, jaka świadczy o naszej osobie. Wobec takiej sytuacji próbujemy za każdą cenę wyglądać modnie.
dżinsy marki Levis

Z jakiej przyczyny sklep z jeansami pomimo upływu lat bez ustanku cieszy się niesłabnącą modą?

Niewątpliwie dobry wizerunek przez wiele lat cieszył się uznaniem i mimo upływu lat nic się nie przekształca. Warto zauważyć już w tym punkcie, że niejednokrotnie kiedyś zainicjowana moda utrzymuje przez sporo lat. Przykładów da się prezentować nadzwyczaj wiele, ponieważ często w historii zdarzało się tak, że rzecz jasna jedna osoba wymyśliła jakikolwiek fason, jaki był ważny przez następne kilka lat.
sukienka

Czy obuwie rzeczywiście zwracają uwagę drugiego człowieka – czyli to co mamy stopach jako czynnik do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

Buty - powszechne dopełnienie każdej garderoby, o którym w przeważającej części wypadków myślimy tylko pod względem praktycznym. Para obuwia to jednak coś znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.
versace

W wypadku jeśli szukasz ładnych oraz trwałych aromatów, versace crystal noir sprosta twoim oczekiwaniom

W każdej łazience mieszczą się piękne zapachy, które stosuje się, by uzupełnić strój i podkreślić własny wizerunek. Upodobania, gdy idzie o aromaty są bardzo różne. Jedni uwielbiają zapachy słodkie, inni uznają nuty orientalne, kwiatowe bądź owocowe. Dziś nie miewa się najmniejszych trudności z zakupem perfum lub wód toaletowych, gdyż są one do kupienia w drogeriach, sklepikach kosmetycznych, jak również w sieci.
moda

Jak wygląda odpowiedni styl ubioru, w jaki sposób pomóc w tym może zawodowy stylista.

Większość osób, szczególnie pań, chce pięknie wyglądać. Z reguły same będą dbać o swoją prezencję, same będą wybierać ubrania i dodatkowe akcesoria. Jednak efekty tych samodzielnych wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre ze stylizacji są ciekawe i oryginalne, przyciągają one wzrok przypadkowych znajomych i przechodniów, a w niektórych lepiej nie pokazywać się publicznie.
pani

Wgodne ubrania do codziennego stosowania - sprowadzana z Turcji

Wciąż bardzo dużo osób lubi wybierać odzież sprowadzaną z zagranicy. Dzieje się zarówno toteż, że tą odzież niezwykle często będzie tańsza od polskiej odzieży, a równocześnie niezwykle wygodna. Nie wolno również pomijać tego, że w obecnych czasach Polacy jeżdżą po całym świecie i poznają obce kultury, a potem przenoszą swoje upodobania na polski grunt.
szpilki na lato

Które z butów na lato warto mieć we własnej szafie? W co zaopatrzyć się przed latem?

Sezon letni nadchodzi szybkimi krokami. Pogoda na zewnątrz zachęca coraz częściej do tego aby z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lżejsze i bardziej stylowe obuwie. Kupowanie letnich butów niestety dla części kobiet to wielka męczarnia. Wybór jest bardzo duży, a do tego nie zawsze uda nam się nadążyć za aktualnymi trendami. Jakie buty warto mieć w swojej szafie? Jakie z pewnością się sprawdzą?
moda

Krótko mówiąc czym jest Style Coaching?

Style Coaching to połączenie przemiany wewnętrznej oraz zewnętrznej, jakie kreuje nowatorski wizerunek zewnętrzny oraz jednocześnie korzystnie oddziałuje na poczucie własnej wartości oraz nastrój. Praca Style Coacha, inaczej osobistego stylisty albo stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują najczęściej analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, oględziny szafy oraz zakupy, co więcej znajduje się tu także kreowanie własnego wizerunku.
Fryzury wakacyjny retro szyk

Modne fryzury na aktualny sezon. Inspiracje z wybiegów.

Bez przerwy zmieniająca się moda w świecie fryzur sprawia, że co moment pojawiają się aktualne wzorce zarówno strzyżenia, jak i modelowania czy upięcia. Nie inaczej będzie w teraz. Oto najmodniejsze propozycje kobiecych fryzur. Damskie uczesania mają za zadanie głównie podkreślać urodę. Zgodnie z tą myślą, przewodnim hasłem tego sezonu będzie naturalność. Na dno szafki możemy schować lakiery, żele, lokówki i prostownice.
młody mężczyzna

W jaki sposób musi wyglądać prawdziwy mężczyzna?

Nie od dzisiaj wiadomo, że wygląd jest niesłychanie ważnym detalem, który ma wpływ na sporo szczegółów w czasie naszego życia. W związku z taką sytuacją powinniśmy się zatroszczyć, aby był on zawsze na najlepszym poziomie, dzięki czemu nawet w najmniej wygodnej sytuacji będziemy prezentowali klasę. W tej sytuacji należy przyznać, że o ile kobiety bardzo chętnie dbają o prywatną prezencję, to tymczasem mężczyźni w znaczącej mierze ignorują ten istotny aspekt.
1 2