Menu strony
zakupy linkbaby
Dzieci
Projektowanie butów, trampki

Modne trampki znowuprzeżywają swój renesans

W dzisiejszych czasach wystawy punktów handlowych przygniatane są wielkim ciężarem produktów. Nie inaczej jest w przypadku butów, ponieważ do wyboru mamy wielką gamę oferowanego obuwia. Wszystko zależy od popytu konsumentów i grubości ich portfela. Jednym z typów obuwia, który uzyskuje coraz większą popularność są trampki. Właściwie lepiej powiedzieć, że nie tyle zyskuje co raczej odbudowuje dawną popularność, ponieważ ten typ obuwia był na TOP-ie na początku lat 90-tych.
buty nike na półce sklepowej

Jakim sposobem wyselekcjonować wygodne buty?

Od czasu kiedy maluch rozpoczyna naukę chodzenia należy zwracać więcej uwagi na buty, jakie ma na nóżkach, gdyż od tego zależeć może prawidłowe ukształtowanie delikatnych kości stóp w przyszłości. Od dawna na rynku są dostępne buty zaprojektowane właśnie na potrzeby nauki chodzenia oraz na dziecięce,delikatne, rozwijające się małe stopy.
Koszulki z limitowanej serii Baby-G

Popijając „Kopi Luwak”

Pogoda dzisiaj jest taka, że kusi człeka do wspominania dawnych lat, najlepiej przy filiżaneczce dobrej herbaty. Do tychże wspominek skłoniła mnie scena podczas się dziecka. Jak co rano chłopczyk marudził: „mamo co ja mam na siebie włożyć, wczoraj już chodziłem w takiej samej koszulce”.
1 2