Menu strony
zakupy linkbaby
Stopy
buty

Wybieramy buty

Obuwie to często najistotniejszy element wyglądu, jaki potrafi nadać charakteru nawet najprostszej stylizacji. Wyszukany fason obuwia, przyciągające spojrzenia zestawienie kolorystyczne bądź po prostu klasyka w najlepszej odsłonie, to bardzo dobry sposób, aby wyróżnić się z tłumu. Wskazane jest jednak zatroszczyć się też o praktyczną stronę użytkowania, bucik winien nie jedynie dobrze wyglądać, lecz leżeć na stopie jak ulał jak też nie wywoływać obtarć i urazów.
kapcie

Dbaj o zdrowe stopy twojego dziecka, kupując odpowiednie kapcie do zabawy w domu

W czasie zakupu butów dla dziecka najwięcej uwagi przykłada się do wyboru butów wyjściowych, jak na przykład sandałki, buty sportowe bądź kozaki. Uznaje się je za reprezentacyjne, pragnie, by prezentowały się one ładnie i przy okazji okazywały się naprawdę wygodne i zdrowe dla nóżki. Wagę kapci, w których maluch chodzi po domu i w przedszkolu, często się pomija, wybierając tańsze i mniej trwałe produkty. Zupełnie niesłusznie, ponieważ właśnie w tych bucikach stopa dziecka przebywa najdłużej.
Buty Reebok

Sportowe modele obuwia dla kobiet oraz mężczyzn

Buty wybierane przez klientów i klientki niezwykle chętnie to przede wszystkim te markowe. Producenci stale dodają do swej oferty następne modele butów, dlatego przyciągają uwagę też innych klientów – spoza stałego grona.
buty dziecięce

Jak buty do wieku dziecka?

Dzieciom rozpoczynającym chodzenie najlepiej jest zakładać buciki z cholewką sięgającą za kostkę. Trzewiki są ważne, bowiem maluch ze słabo wykształconym zmysłem równowagi chodzi w sposób szczególny. Dziecko umieszcza szeroko nóżki z ugiętymi kończynami w stawach biodrowych i kolanach. Taka postawa ułatwia utrzymanie stabilności ciała. Dzięki zawiązywaniu czy zapinaniu możemy obuwie dobrze dopasować do nóżek dziecka (pulchnych i szczuplejszych), co na pewno uprości mu poruszanie się.
Wiązanie butów

Jak wybierać buty, ażeby były jak najbardziej wygodne? Na co koniecznie zwracać uwagę?

Nasz każdy dzień składa się z kilku elementarnych i powtarzalnych działań, które wykonujemy w sposób automatyczny. Nie ma w tym w tym nic bezsensownego, w końcu dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie działać prędzej i bardziej sprawnie. Mimo to, czasem zbytni automatyzm prowadzi do mniej przemyślanych okoliczności. Oznacza to, że jak jesteśmy już za bardzo przyzwyczajeni do określonych kwestii, do tego wspomnianego wcześniej automatyzmu, to możemy zapomnieć, że istnieją też pozostałe możliwości. Trzeba je po prostu sprawdzić.
surfowanie w internecie

Nabywamy obuwie oraz odzież przez sieć internetową

Internet jest dziś miejscem, gdzie nie jedynie wymieniamy się opiniami, poznajemy, wyszukujemy informacji, ale także dokonujemy sprawunków. Coraz większa ilość Polaków przekonuje się do zakupów na aukcjach internetowych, nie bojąc się już, że zostaną oszukani czy też że artykuł, który przyjedzie pocztą okaże się być kiepskiej jakości.
Skarpety męskie

Skarpety garniturowe muszą być odpowiednio dopasowane

Każdy mężczyzna powinien mieć skarpety garniturowe. W ubiorze mężczyzn, podobnie jak ma to miejsce przy stylizacjach pań, bardzo istotny okazuje się być każdy drobiazg, dlatego właśnie powinniśmy wszystko dokładnie przeanalizować i zobaczyć, czy posiadamy wszystko co konieczne, aby stworzyć odpowiednią stylizację, do której nie będzie można się doczepić.
eleganckie buty

Jak odpowiednio dobrać nasze obuwie odpowiednio do ubrania?

Buty to jeden z najbardziej ważnych aspektów naszej stylizacji. Na nogach spędzamy kilkanaście godzin codziennie, a więc bardzo istotne jest, żeby było nam przez cały ten czas komfortowo. Buty dostosowujemy właściwie nie tylko do naszych gustów i preferencji estetycznych, ale także okazji, kiedy zamierzamy je nosić. Ważne jest więc, aby już na wstępie określić, według jakich kryteriów chcemy dobierać nasz strój, a więc również obuwie. Jeśli wybierasz się na randkę, musisz dobrać kobiece i seksowne buty Geox, które sprawią, że poczujesz się całkowicie wyjątkowo.
kapcie, buty, dla dzieci

Buty właściwe dla malucha

Kiedy chcemy wybrać właściwe buty dla dzieci wcale nie musi być łatwo. Często musimy się sporo nachodzić. Ważne jest, by kupić obuwie, które będzie porządnie wyprofilowane. Bo noga malucha stale się kształtuje i chcemy, żeby stopy malucha były po prostu zdrowe.
kapcie dla dzieci

Obuwie domowe - jakie warto wybrać, by zapewnić swoim stopom wygodę?

Lato z wolna dobiega końca. Nadciągającą jesień zwiastują nie tylko Kolorowe liście na drzewach, ale także coraz krótsze dni, chłodne poranki, nocne przymrozki.
1 2