Menu strony
zakupy linkbaby
Styl
buty

Modne i wygodne buty wiosenne

Buty są dla kobiet manifestem – zarówno własnej osobowości jak i stylu. Najsłynniejsze z nich – szpilki, już dawno przeszły do rangi najbardziej pożądanych. Zakładamy je zarówno do kwiecistych sukienek, jak i spodni. Na drugiej szali znajdują się buty na płaskiej podeszwie. Balerinki, tenisówki, przeznaczone dla kobiet ceniących sobie komfort, o dziewczęcym uroku. Hit w nadchodzącym sezonie? Trampki i tenisówki noszone do dziennych sukienek i klasycznych trenczy. Najbezpieczniej zakupić klasyki, np. tenisówki Vans damskie, dostępne w wielu oryginalnych wzorach i kolorach.
zakupy online

Sklep online z dzisiejszą, modną odzieżą z dużymi rozmiarami

Sklepy internetowe zyskują w dzisiejszych czasach coraz większe powodzenie. Największą wartością zakupów poprzez Sieć jest to, iż są one ogromnie komfortowe i proste. Żeby kupić coś za sprawą Internetu, wystarczy wyłącznie usiąść przed kompem i przejrzeć asortyment sklepów online. Zajmuje to mało czasu, bezsprzecznie o wiele mniej, aniżeli w wypadku samodzielnego chodzenia po sklepach. Co więcej sklepy internetowe nieraz mają niezwykle rozległy, atrakcyjny asortyment, jaki jest większy aniżeli w sklepach stacjonarnych.

W jaki sposób dobrać stylizację?

Wiadomo, iż nie szata zdobi człowieka, dobrze jednak czasami puścić wodze wyobraźni i ruszyć w podróż w świat mody. Dzisiaj każdy ma możliwość udać się do najbliższej galerii handlowej i kupić takie ubrania, jakie tylko zapragnie. Też Internet jest miejscem, w którym warto poszukać. Większość firm zezwala na odesłanie produktu w okresie do czternastu dni od przyjęcia przesyłki pocztowej, zatem nie trzeba przejmować się, kiedy ubranie będzie w niedobrym wymiarze, czy po zwyczajnie będzie brzydkie. Nie trzeba więc martwić się ryzykiem w kupowaniu wymarzonej spódnicy lub tuniki. Nowoczesny świat mody okazuje się być pełen możliwości, z racji czego każda osoba może skompletować taki strój, jaki tylko zapragnie.
styl na lato

Okres wakacyjny w wielu kurortach nad morzem, bądź w górach nareszcie wystartował

Jeżeli tylko już przychodzi lipiec, to tym samym można spokojnie powiedzieć, że okres wakacyjny w wielu kurortach nad morzem, czy też na Południu Polski nareszcie wystartował. Niestety w roku 2015 faktycznie pogoda niezbyt nas rozpieszcza, ale wszystkie osoby, jakie mają zaplanowane w tym sezonie urlopy, nie mogą się go doczekać.
pokaz mody

Czy moda rzeczywiście jest tak istotna, a jeśli tak, to dlaczego? Czy ma wpływ na życie każdego z nas?

Komu potrzebna moda, pewnie zapyta osoba, która kompletnie nie interesuje się tymi zagadnieniami. To pytanie będzie zasadne dla osób, jakie rzeczywiście nie zwracają na tę dziedzinę za dużej uwagi, lecz przy tym dla innej grupy osób, dla tych, którzy są zainteresowani modą, będzie czystą abstrakcją. Ponieważ pytanie kontrujące brzmi: moda określa to, kim jesteśmy. Czy tak rzeczywiście jest?
kobieta w czerwonej sukni na sali

Styl męski - co przydałoby się przeczytać?

Moda to nieprzerwana transformacja. Trendy, zwłaszcza te dla pań, zmieniają się jak w kalejdoskopie i nieraz trudno za nimi zdążyć. Popularne suknie to kluczowy pomysł na jakiekolwiek okazje, kiedy chcemy zabłysnąć urokiem i kobiecym czarem.
niemowlak

Prężny progres mody dziecięcej - wymyślne i stylowe ubrania dla dzieci

Obserwując modę damską oraz męską nie można nie zauważyć, że wszelkiego dnia stykamy się z coraz to nowszymi prądami. Moda modernizuje się prawie tak szybko jak pogoda, to co jest modne jednego dnia kolejnego może okazać się już passe.
odzież

Obecnie coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie zaczynają odrzucać klasyczny kanon piękna i zaczynają preferować nieco większe kształty.

Na dzień dzisiejszy mamy styczność z dwoma równoległymi trendami. Co prawda w dalszym ciągu możemy zauważyć tendencję do idealizowania wizerunku gwiazd oraz celebrytów, za pomocą różnorakich programów graficznych, jednak coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie odrzucają ten kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.
moda

Krótko mówiąc czym jest Style Coaching?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej oraz zewnętrznej, które konstruuje nowatorski wizerunek zewnętrzny oraz jednocześnie korzystnie wpływa na poczucie własnej wartości oraz nastrój. Praca Style Coacha, inaczej osobistego stylisty bądź stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują zwykle analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, przegląd szafy oraz zakupy, dodatkowo znajduje się tu też kreowanie własnego wizerunku.
Kobieta

Nie wolno tylko ślepo patrzeć na wybiegi, bieliznę nabywa się dla przyjemności

Piękna bielizna może zmienić dużo. To ona oddaje stan ducha, zapatrywanie na świat i pozwala manipulować, nie tylko facetami. Bielizna to odzwierciedlenie charakteru.