Menu strony
zakupy linkbaby
szycie ubrań

Czy interesuje nas informacja o treści- zlecę szycie?

Chociaż markety prezentują wielkie propozycje rzeczy, to może się okazać, że będziemy pragnęli coś uszyć według swojego pomysłu, ale jeśli sami nie potrafimy szyć, to będziemy potrzebowali kogoś, kto za nas taki projekt przełoży z papieru na tworzywo.
torebka

Jakich danych producenci ubrań nie umieszczają na metce?

W czasach, kiedy specjalną baczność poświęcamy na kwestie związane z zabezpieczeniem środowiska, nieco mniejszy akcent przykładamy w niniejszym kontekście na stosowane poprzez siebie odzienia.
moda

Styl w ubiorach - jak pozostać na czasie?

Każda pora roku jest w stanie być świetnym pretekstem to odświeżenia składu szafy. Moda to coraz odważniejsze style i kolory, które zezwalają na nieprzeciętne połączenia i wylansowanie swojego indywidualnego stylu. Formalne ubiory coraz częściej zamieniane są przez okrycia zestawiające elegancję i kontrolowany luz. W modzie istotne jest to, by się nią bawić, dlatego łączenie części stroju oficjalnego z odważnymi dodatkami jest jak najbardziej na miejscu.
szaliki

Jak wyróżniać się z tłumu i wypracować niepowtarzalny styl? Pomoże nam w tym nieszablonowa biżuteria

Za jedną z najbardziej wyrazistych cech młodości jest uważana chęć odznaczania się na tle innych osób. Młodzi chcą podstawić grubą kreskę za latami dzieciństwa i zademonstrować swoją oryginalność.
plecak

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie takie proste – przyodziać krzyczące, a później również kopiące dziecko w piękną bluzkę z kołnierzem albo sukienkę od dziadziusiów.

Nie posiadamy czasu na czas

Czas pędzi coraz szybciej, już burzy rozeznanie, a co dopiero okiełznanie go, by choć na chwilę spowolnić. Takie marzenia plątają nam się w głowie, gdy czujemy się dobrze, kiedy chcielibyśmy, żeby ten dobry stan nigdy nie odszedł. Z drugiej natomiast strony, czas się dłuży, mógłby już dać spokój i trochę podkręcić tempo. Tak myslimy, w momencie gdy jest nam źle, kiedy czas nie chce się skończyć, gdy nuda oraz niepokój odbijają piętno na naszym organizmie. To wszystkonieprzejednany czas… Nie ma na niego mocnych.
kilka prezentów

Ciekawe pomysły na świąteczne upominki z wysokiej półki

Żeby oszczędzić sobie przedświątecznej pogoni za podarkami, dobrze jest już teraz dokonać pewnej selekcji wyboru produktów i obmyślić swoje potencjalne wybory, a nawet zrobić już zakupy. Lista z osobami, które chcemy obdarować i kartka z pomysłami na prezenty może spoczywać na nocnym stoliku lub być w naszym telefonie przez cały czas, żeby w momencie olśnienia móc po nią sięgnąć.
Rudowłosa kobieta

Jak możemy ubierać się tanio i modnie? Czy jest to w sumie możliwe? Na co więc zwrócić uwagę?

Nasz budżet na ubrania jest dość mocno ograniczony, lecz mimo to chcemy wyglądać modnie oraz stylowo? To rzeczywiście możliwe do spełnienia. Najistotniejsze, aby nie pozwalać, ażeby pieniądze były przeszkodą w kreowaniu najlepszych kreacji. Pieniądze są jak najbardziej istotne i niezbędne, lecz ich brak nie ogranicza cię tak bardzo, by zrezygnować ze swoich zamierzeń, co do modnego ubrania.
Garderoba

Chusty dziecięce szybko się zakłada

Musimy okazać się przyszykowani na każdą sytuację
Bez wątpienia zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie rzeczy, które posiadamy, będą pasowały do każdej okazji. Czasami ma możliwość się okazać, że nasze ulubione ubrania musimy zamienić na coś odmiennego. To właśnie powoduje, że powinniśmy zadbać o to, by nasza szafa była jak najbardziej różnorodna.
myśliwi na polowaniu

W drodze na polowanie

Każdy, kto poluje na zwierzynę zdaje sobie sprawę, jak istotne jest mieć właściwy ubiór. By dobrze wypełniał swoją funkcję musi mieć pewne właściwości. Właściwa ilość i rozlokowanie kieszeni, wygoda i odporność to jedynie niektóre z nich. Rozmaitych rzeczy o tym jak ubrać się na polowanie można dowiedzieć się w Internecie. Funkcjonuje sporo portali przeznaczonych tematyce polowań. Mieści się na nich dużo pożytecznych danych, a ich użytkownicy częstokroć z ochotą dzielą się radami i obserwacjami.