Menu strony
zakupy linkbaby
szycie ubrań

Czy interesuje nas informacja o treści- zlecę szycie?

Chociaż markety prezentują wielkie propozycje rzeczy, to może się okazać, że będziemy pragnęli coś uszyć według swojego pomysłu, ale jeśli sami nie potrafimy szyć, to będziemy potrzebowali kogoś, kto za nas taki projekt przełoży z papieru na tworzywo.
torebka

Jakich danych producenci ubrań nie umieszczają na metce?

W czasach, kiedy specjalną baczność poświęcamy na kwestie związane z zabezpieczeniem środowiska, nieco mniejszy akcent przykładamy w niniejszym kontekście na stosowane poprzez siebie odzienia.
moda

Styl w ubiorach - jak pozostać na czasie?

Każda pora roku jest w stanie być świetnym pretekstem to odświeżenia składu szafy. Moda to coraz odważniejsze style i kolory, które zezwalają na nieprzeciętne połączenia i wylansowanie swojego indywidualnego stylu. Formalne ubiory coraz częściej zamieniane są przez okrycia zestawiające elegancję i kontrolowany luz. W modzie istotne jest to, by się nią bawić, dlatego łączenie części stroju oficjalnego z odważnymi dodatkami jest jak najbardziej na miejscu.
szaliki

Jak wyróżniać się z tłumu i wypracować niepowtarzalny styl? Pomoże nam w tym nieszablonowa biżuteria

Za jedną z najbardziej wyrazistych cech młodości jest uważana chęć odznaczania się na tle innych osób. Młodzi chcą podstawić grubą kreskę za latami dzieciństwa i zademonstrować swoją oryginalność.
maszynka do golenia

Przeróżna, świetna biżuteria

Główna dewiza, o jakiej zawsze powinno się pamiętać nakładając biżuterię mówi o tym, żeby zachować powściągliwość. Zakładając nazbyt dużą ilość biżuterii, zamiast zabłysnąć, zdołamy osłabić poczucie dobrego smaku.
plecak

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie takie proste – przyodziać krzyczące, a później również kopiące dziecko w piękną bluzkę z kołnierzem albo sukienkę od dziadziusiów.
szafa

Szafa z ubraniami pęka w szwach a Ty sądzisz, że nie masz co na siebie włożyć? Doradzamy, co warto nosić w tym sezonie.

Zestawy na co dzień mają być przede wszystkim praktyczne i dostosowane do naszego trybu życia. Jeśli nie wymaga tego od nas sytuacja ani firmowy dress code, przede wszystkim postawmy na klasyczne ubrania i oszałamiające akcesoria - solidne buty, piękne, otulające chusty i eleganckie torebki.

Nie posiadamy czasu na czas

Czas pędzi coraz szybciej, już burzy rozeznanie, a co dopiero okiełznanie go, by choć na chwilę spowolnić. Takie marzenia plątają nam się w głowie, gdy czujemy się dobrze, kiedy chcielibyśmy, żeby ten dobry stan nigdy nie odszedł. Z drugiej natomiast strony, czas się dłuży, mógłby już dać spokój i trochę podkręcić tempo. Tak myslimy, w momencie gdy jest nam źle, kiedy czas nie chce się skończyć, gdy nuda oraz niepokój odbijają piętno na naszym organizmie. To wszystkonieprzejednany czas… Nie ma na niego mocnych.
kilka prezentów

Ciekawe pomysły na świąteczne upominki z wysokiej półki

Żeby oszczędzić sobie przedświątecznej pogoni za podarkami, dobrze jest już teraz dokonać pewnej selekcji wyboru produktów i obmyślić swoje potencjalne wybory, a nawet zrobić już zakupy. Lista z osobami, które chcemy obdarować i kartka z pomysłami na prezenty może spoczywać na nocnym stoliku lub być w naszym telefonie przez cały czas, żeby w momencie olśnienia móc po nią sięgnąć.
Eleganckie sukienki

Xbox kinect wymusza na nas niezbędną ilość aktywności

Meble rattanowe świetnie sprawdzą się w każdym ogródku

Xbox kinect wymusza na nas niezbędną ilość aktywności

Kiedy jesteśmy posiadaczami ogródka, to chcemy, by prezentował się on jak najlepiej, tak aby inni czuli radość przesiadywania w nim. Dlatego staramy się go urządzić w sposób gustowny oraz wygodny, tak aby nawet długie siedzenie w tym miejscu, okazało się prawdziwą przyjemnością.