Menu strony
zakupy linkbaby

Koszule jako jeden z najistotniejszych składników męskiej garderoby

Koszule to jeden z najważniejszych składników męskiej garderoby, wizytówką każdego faceta, a faceta czynnego zawodowo szczególnie.


Modne koszule męskie powinny być pieczołowicie dobrane i pasować stylem swemu użyciu.
Biznesmen


Dla większej części mężczyzn koszule różnią się między sobą zaledwie kolorem, jednak jak się okazuje jest seria bardzo istotnych składników koszuli, na jakie należy zwrócić uwagę. To tkanina zaświadcza o walorach koszuli. Koszula noszona jest wprost na ciele, dlatego powinna być uszyta z dobrej tkaniny - Idealnym materiałem dla koszul jest bawełna, oraz bawełna z dodatkiem materiałów sztucznych. Rodzajów męskiej sylwetki jest dużo, a każdy elegancki mężczyzna chce mieć koszulę znakomicie dopasowaną do siebie.


Inni czytali też

Buty - trudny wybór

eleganckie buty
Przez całe nasze życie robimy nawet parę obwodów naszej planety. Nasze stopy codziennie narażone są na mnóstwo drobnych urazów i otarć, które powinniśmy od razu leczyć. Komfort naszych stóp powinien bardzo leżeć nam na sercu, gdyż to właśnie od tych części ciała jest uzależniony stopień naszej codziennej aktywności.


Koszule męskie eleganckie znamionują się sztywnym kołnierzykiem, pojedynczym, bądź podwójnym mankietem na spinkę. Koszule casualowe rozróżnia miękki kołnierzyk i mankiet na guziki. Należy koniecznie pamiętać, że krawat dozwolony jest tylko do koszul wizytowych, a łączenie miękkich kołnierzyków z krawatem, to nowatorska wycieczka poza kryterium stylu. Warto także pamiętać, że koszul z łamanym kołnierzykiem, również pionowymi plisami nie powinno się pod żadnym pozorem nakładać do garniturów. Zestawiamy je wyłącznie z frakiem, lub smokingiem.


Wymiar koszuli definiuje wzrost.


Posiada ona dwa rozmiary, numer kołnierzyka i samej koszuli. Koszula dobrana do konkretnego wzrostu zatrzymuje dobre proporcje na całej swojej długości. Kołnierzyk nie ma prawa być za mały, nie może też za bardzo odstawać.
28-04-2021