Menu strony
zakupy linkbaby

Jaką spódnicę zamówić w zależności od figury?

Spódnica - posiadać czy być - przewrotne pytanie, ponieważ bezsprzecznie, że posiadać! Szafa bez spódnicy? To nierealne. Zbyt wiele szans miksowania nieodwracalnie zostałoby zaprzepaszczonych.


Melanż Sklep - spódnica

Spódnica + bluzka + sweterek – i jesteś gotowa na randkę, spódnica + koszula + żakiet - i wychodzisz do pracy, spódnica + zwykły top – na spacer. W ten sposób można bez końca tworzyć przeróżne zestawienia. I nie trzeba posiadać w szafie nieskończonej liczby spódnic, gdyż charakter spódnicy zmienia się w zależności od dodatków.

Spódnica może też pomóc nam w skutecznym zatuszowaniu niedoskonałości sylwetki, na przykład zatuszować zbytnio szerokie biodra albo odwrócić uwagę od rozbudowanych, szerokich ramion. Przykładem takiej spódnicy jest ładna spódnica Kila, która nie dość, że ma czadowy, intensywny kolor skupiający wzrok - znacznie odnajdziesz: optometrysta wrocław - to poza tym ma także baskinkę, która optycznie poszerza biodra. W ten sam sposób zadziała spódnica Eve, której jaskrawe paski przyciągają wzrok.

Cieniutkie pasy na górze spódnicy optycznie wyszczuplają, natomiast nieco szersze u dołu równoważą sylwetkę. Oba fasony spódnic są rewelacyjne dla kobiet o nieszerokich biodrach. Podobnie jak model bandażowy, który w niezwykle zmysłowy sposób oplata ciało. W zasadzie do tego typu spódnicy prosty, gładki top będzie perfekcyjny – zrównoważamy w ten sposób bogate szycie spódnicy prostotą gładkiego topu. Spódnica Bianka jest świetnym przykładem takiej spódnicy.
05-01-2023