Menu strony
zakupy linkbaby

Trochę o męskiej elegancji

Nie tak całkiem dawno temu trendy było noszenie kaloszy. Nie do końca wiemy jaka była tego przyczyna. Deszcze tamtego roku - mimo iż częstsze - nie były na tyle ulewne aby ten szał kaloszowy wyjaśnić.

Oczywiście „na pierwszy ogień” poszły panie. Zaroiło się w porannych programach TV od mniej lub bardziej znanych kobiet które to - gdy tylko nadarzyła się okazja – prezentowały na nóżkach estetyczne, kolorowe kaloszki. No i zaczęło się lawinowo! Również panowie stracili głowy! Do kosza trafiły zwykłe jednobarwne kalosze męskie i damskie. Zamieniono je na gustowne, kolorowe, kalosze męskie i damskie.

Inni czytali też

Każda z kobiet marzy, by pięknie wyglądać. Nieodłączną częścią tego są odpowiednie buty, jakie powinny świetnie się prezentować

Damskie żakiety
Przeważająca większość kobiet interesuje się modą. Jest ona ciekawym dodatkiem i jednym ze sposobów na wyrażenie siebie. Przy pomocy mody, ubrań oraz dodatków można pokazać swój nastrój, to kim naprawdę jesteśmy, jak się przedstawiamy i co lubimy.


Czasem taki dobór gumiaków do eleganckiego ubrania sprawiał dosyć upiorne wrażenie. Sam miałem sposobność w jakiś chmurzysty, ale nie deszczowy poranek widzieć dżentelmena, który wychodził z eleganckiej limuzyny w bardzo szykownym stroju. Wizerunek zepsuły niestety kaczo-żółte męskie kalosze w geometryczne kształty.

Dużo lepszą propozycją dla dżentelmena z limuzyny mogłyby być obuwie męskie mokasyny lub też, - jeśliby chciał wspomniany dżentelmen na herbatkę pójść w nieco mniej odświętnym ubraniu - dobrym pomysłem są po prostu miejskie buty męskie. Buty te to bardzo wygodna krzyżówka obuwia sportowego z butami wizytowymi. Można je nosić do spodni dżinsowych jak i do spodni bardziej eleganckich.

Każdy wie, iż szykownego dżentelmena poznaje się po jak wyglądają jego buty. Podobna reguła obowiązuje mężczyznę również w mieszkaniu, choć oczywiście w mniejszym stopniu.

Nasz ciekawy news (https://www.jagna.pl/biustonosze-miekkie-c-23_66.html) spodobał Ci się To świetnie, gdyż na następnej stronie opracowaliśmy dla Ciebie dużo takiego rodzaju wiadomości.

Pan domu jeżeli już nosi wygodne męskie kapcie (bo nie wszyscy to robią) również musi zdecydować się na odpowiednie. Najlepiej aby były stonowane kolorystycznie no i przede wszystkim komfortowe, ponieważ trudno oddawać się przyjemnościom zabaw z dzieckiem albo czytać ulubioną gazetę w mało wygodnych kapciach męskich.
23-03-2020