Menu strony
zakupy linkbaby

Kobieta i facet – dwa różne światy

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, tę przecież jasną myślą powinniśmy zsumować wspólne kontakty między mężczyznami i kobietami.
Nieważne, w ilu kwestiach się zgadzamy, a w jakich nie potrafimy dojść do porozumienia, często pozostaje jakaś kość niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego myślenia. Jeśli tak trudno nam się dogadać to musimy pochodzić z dwóch odmiennych wymiarów.
Para nad morzem


Przykładów na to jest mnóstwo. Facet nigdy na przykład nie pojmie uwielbienia kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi przeciętny gość? Pełną szafę ubrań, w każdy dzień inny zestaw, ale według kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co powinna posiadać. Z innej strony, kobieta, która przychodzi uradowana z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu partnerowi.

Inni czytali też

Jak się modnie ubierać, żeby wyglądać kobieco?

Buty na wysokim obcasie, szpilki z Heppin.com
Wiele kobiet ma jednakowy kłopot: w jaki sposób podkreślać swoja kobiecość? Niestety, nie każda pani posiada wrodzone wyczucie dobrego smaku i nie jest w stanie sobie samodzielnie dopasować takich ubrań, które uwydatniłyby zalety sylwetki, a ukryły jej wady. Stąd też wiele Polek decyduje się skorzystać z porad najlepszych stylistek. Takie specjalistki właściwie dopasują odpowiednie kolory ,które będą pasować do karnacji, jak również najlepsze fasony dla naszego typu figury.


Upolowała w końcu tę piękną sukienkę kopertową, którą chciała nabyć od
Para idąca brzegiem morza
dawna, niestety sukienka koszulowa była za droga, ale rozważy jej kupno (kolorowa sukienka kopertowa). Miast tego postanowiła zainwestować w dwie inne kreacje: sukienka sukienka elegancka letnia i luźna sukienka, dwie letnie kreacje, [bo w końcu zrobiło się (sukienka letnia). Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to jedynie złudzenie, bo ciągle myślisz, po co jej te kolejne sukienki? Wiadomo, chcesz, żeby ślicznie się prezentowała, lecz posiada już tak dużo tych fatałaszków, że aż to niemożliwe.

Sytuacja w drugą stronę. Ona nie umie zrozumieć twojej miłości do futbolu. Oczywiście, dla niej to kilkunastu podnieconych facetów skupiło się w jednym miejscu, ażeby pobiegać za piłką. Normalnie, nie do pojęcia, a co najgorsze ci faceci zachowują się jak niewychowane gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Naskakują na siebie, atakują, faulują się tak, jak gdyby chcieli się nawzajem pozabijać, normalna głupota. Ciebie wkurza to, że nie potrafisz ją namówić, aby wybrała się na mecz z tobą. Kiedyś byliście, lecz w przerwie musiała wyjść, gdyż od dopingu ją głowa bolała. Od tamtej pory ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą nie pójdzie. pozostają ci znajomi i zabawy po meczu, których również oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, pokazuje nowe kreacje jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.
22-05-2024