Menu strony
zakupy linkbaby

Pomysły na prezent dla faceta

Pomysły na podarek dla dżentelmena mogą być naprawdę przeróżne – stylowe, oryginalne, zabawne a także przydatne.


Zobacz naszą listę upominków dla faceta oraz kup taki, jaki najprawdopodobniej spodoba się darzonemu mężczyźnie – lubemu, przyjacielowi czy też tacie.
modne kolczyki


Wyjątkowy upominek dla mężczyzny na pewno sprawi mu mnóstwo radości. Mogą być to dowcipne upominki, takie jak na przykład lunch boxy w humorystycznych kształtach, lecz także luksusowe karafki do whisky. Gdy pan jest zwolennikiem czarnej, aromatycznej kawusi popijanej z niewielkiego kubeczka, wtenczas filiżaneczki do espresso okażą się podarunkiem idealnym! Możesz od razu ofiarować zestaw filiżaneczek, ulokowanych na metalowym stojaczku. Pomięty kubeczek stworzony z porcelany to też kapitalny podarek dla dżentelmena, który lubuje się w pysznej kawy. Z takim kubeczkiem, miło rozpocząć każdy dzień.


odzież damska


Termiczne kubeczki to ideale upominki na okres zimowy. Długo trzymają temperaturę picia – gorącej herbaty. Sprawdzą się też na spacerze i w czasie długiej podróży. Na prezent dla Niego możemy wybrać takie z dowcipnym nadrukiem, w formie puchy bądź dostrojone do transportowania w pojeździe. Termokubki są stworzone z tworzywa syntetycznego lub (odzież hotelowa) z nierdzewnej stali. W handlu są tańsze oraz droższe modele. Wybór uzależniony będzie rzecz jasna od warunków użytkowania termicznego kubka.
Jeżeli pan, jakiego pragniesz obdarzyć jest wielbicielem militariów, można mu kupić pas wojskowy albo wielozadaniowy scyzoryk. Sprawdzą się również rozmaitego rodzaju kosmetyki dla panów - szampony, dezodoranty czy kremy do golenia, balsamy do brody albo kremy do smarowania rąk.
12-03-2022