Menu strony
zakupy linkbaby

Jak sprawić żeby ukochana była radosna?

Kochani mężczyźni, to będzie dość zwięzły, ale też niezwykle treściwy tekst o tym, w jaki sposób odstresować każdą przedstawicielkę płci pięknej. Trzeba tylko wręczyć nam plik gotówki i zawieźć do pobliskiego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
Współczesny świat potrafi obchodzić się z nami bardzo niesprawiedliwie. Nad ranem stoimy w długich korkach i w efekcie spóźniamy się do pracy. A później robi się już tylko gorzej. Szef zawala nas nadprogramową robotą, a sekretarka z biura obok ma na sobie obłędne granatowe obuwie, które ostatnio podziwiałyśmy w ulubionej galerii handlowej. W mieszkaniu czeka na nas mnóstwo sprzątania, prania, gotowania… Czy istnieje jakiś szybki przepis, aby nas odstresować?

Powiadają, że pieniądze szczęścia nie dają… Ale zakupy, jak najbardziej. Wyjście na polowanie razem z przyjaciółkami jest skuteczniejsza niż długa sesja terapeutyczna u wybitnego psychoterapeuty. Jest to coś wyjątkowo pociągającego w tego typu wyprawach. Przed wszystkim, budzą się w nas pierwotne instynkty. Potrafimy walczyć o wypatrzoną spódnicę, jak tygrysice. Dantejskie sceny można zobaczyć na sezonowych wyprzedażach. Gdy w nasze dłonie wpadła wymarzona sukienka, nie ma takiej siły, która zdołałby nam ją wydrzeć. W taki sposób uwalniamy się od negatywnych myśli i uspokajamy się. Mężczyźni mają sporty ekstremalne, a my- noce wyprzedaży w galeriach handlowych.

Są jednak takie obszary, które nas onieśmielają, ale i tak kochamy tam chodzić. Głównie po to, by poddać się marzeniom. Zwykle niemożliwym do spełnienia ze względu na horrendalne ceny na metkach. Każda kobieta posiada pewną interesującą właściwość. Zawsze podoba nam ta rzecz, która jest w całym butiku najkosztowniejsza. Takie właśnie są stylowe sukienki wizytowe. Nawet jeżeli wiemy, że ich nie kupimy i tak pragniemy je przymierzać. To nasza chwila radości, której nie trzeba nam niszczyć chrząknięciami i wskazywaniem na metkę. kurtka jeansowa różowa i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na miarę i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tutaj: na miarę.

Inni czytali też

Zakupy z głową - jak się nie uzależnić i nie zbankrutować?

Każda kobieta chce czuć się atrakcyjna, a to, co jej w tym pomaga, to kupowanie nowych ciuchów. Możemy to określić damską obsesją bądź też czymś w tym rodzaju, ale jest to genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być interesująca wizualnie, żeby jakiś samiec ją dostrzegł (właśnie dlatego nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zbankrutować?


Nawet jeśli powracamy z naszych łowów tylko z paczką skarpetek i tak jesteśmy szczęśliwe. Promieniuje z nas pozytywna energia. Rezultat został osiągnięty. Terapia (Alkater - wszywka alkoholowa warszawa) poskutkowała. Bomba została rozbrojona i wszyscy członkowie rodziny znowu mogą się czuć bezpieczni.
05-10-2021