Menu strony
zakupy linkbaby

Buty ze znanych sklepów sieciowych

Obecnie panuje dość powszechna opinia na temat współcześnie produkowanego obuwia. Nie można ukryć, że przeważająca ilość butów dostępnych w stosunkowo niskich cenach jest wytwarzanych w Chinach i nie jest na wysokim poziomie. Co ciekawe, również dużo towarów popularnych i kosztownych firm jest wytwarzanych w Azji.


Często ich jakość nie odbiega za bardzo od tych tańszych produktów i w takiej sytuacji płaci się wyłącznie za logo popularnej marki. Z tego powodu tak rozpowszechnionym aktualnie zjawiskiem jest reklamacja towarów. W wyniku takiej reklamacji można otrzymać zwrot gotówki za produkty, co jednak ma miejsce niezbyt często. Częściej otrzymuje się towar naprawiony, czasami też w jego miejsce nowy, identyczny. Nie jest więc zaskakujące, gdy po kupnie pary butów na wysokim obcasie za niewysoką cenę, po pewnym czasie markowe szpilki odrywają się lub zmieniają kształt.

Popularne sklepy w Polsce

buty
W ostatnim czasie obywatele Polski w szczególny sposób polubili sklepy sieciowe. Z tego powodu przede wszystkim można zauważyć takie tłumy w galeriach handlowych. Towary z popularnych sklepach sieciowych w większości przypadków nie są aż tak drogie, choć nierzadko ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chodzi o obuwie, najpopularniejszymi sklepami są niewątpliwie CCC i Deichmann. Sprzedają one w większości dość podobny towar, również ceny kształtują się mniej więcej na podobnym poziomie (http://pantofelek24.pl/pol_m_mietowe-buty-254.html). Wybór towarów jest stosunkowo duży, jednak żywotność obuwia zazwyczaj niezbyt długa. Buty sprzedawane w tych sklepach nie należą do najsolidniejszych, w wyniku czego ma tam miejsce sporo reklamacji.


Moda na kalosze

W ostatnim czasie zauważyć można stosunkowo zaskakującą modę między innymi w kraju. Chodzi mianowicie o noszenie różnobarwnych, wzorzystych gumiaków na deszcz. Kalosze takie, w zasadzie niewiele różniące się od standardowych gumiaków sprzed lat, nierzadko zestawiane są z codziennym ubiorem, a czasami z elegancką odzieżą. Posiadają one jednak jedną główną wadę. Jeżeli chodzi o modele kupowane w lubianych i niedrogich sklepach sieciowych, nie chronią one przed wodą, a więc przemakają. Zazwyczaj więc zakup takiego obuwia jest niezbyt opłacalny, a nawet bezcelowy.
01-10-2013