Menu strony
zakupy linkbaby

Buty? Szukaj klasyków

Sporo osób twierdzi że buty są wizytówką mężczyzny. I mimo, że ciężko odszukać autora tych słów, na pewno zgodzą się z nim osoby interesujące się światem mody. To właśnie obuwie dopełnia każdą stylizację i jest dowodem stylu mężczyzny.
sklep z butami Clarks
Niestety, rodzime firmy na tle zachodnich marek wypadają bardzo blado. Przykładem na to jest fakt, że spora ilość mężczyzn, która zamierza kupić klasyczne buty, robi to za pomocą sklepów internetowych i nie wynika to z próżności , co z niemożności wyboru w polskich sklepach modeli spełniających kluczowe kryterium: prosty, klasyczny design.

Inni czytali też

Parę ważnych zasad na temat tego, w jaki sposób powinno się zestawiać swoją garderobę.

bluzki
Modnie i elegancko można wyglądać w każdym wieku, istotne jest jednak to, żeby się trzymać pewnych reguł i w umiejętny sposób łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby. Ponieważ sklepy wręcz się uginają od różnych ubrań, na rynku konkurują nie tylko największe marki odzieżowe, lecz również mali projektanci i producenci, którzy chcą zaistnieć w branży, to wybierać jest naprawdę w czym.


buty męskie Clarks
Polskie marki, przypuszczalnie boją się pójść w klasykę, albowiem klasyka oznacza ponadczasowość, czyli buty na wiele sezonów (popularna strona). Dlatego jeżeli mężczyzna kupi klasyczne buty, to będą one modne długi czas. Nikła więc szansa, iż w kolejnym sezonie wróci po kolejne, bo ”tamte” są już passé .

Zagraniczne firmy nic sobie nie robią z tego tego „problemu”. Jedną z nich jest firma Clarks, która od zawsze stawia na jakość i komfort. Buty męskie Clarks wyróżniają się ponadczasową elegancją i stylem. Największym powodzeniem cieszą się mokasyny – jedne z najpopularniejszych butów na sezon wiosenno-letni. Lekkie, komfortowe, pasujące do większości stylizacji i stylowe, te cechy określają mokasyny Clarks. Niby eleganckie, ale nie tak jak klasyczne półbuty. Niby sportowe, ale nie tak jak tenisówki.

W zależności od modelu, koloru i użytej skóry potrafią być mniej lub bardziej formalne. Idealne rozwiązanie dla panów którzy lubią łączyć i klasykę i nieformalny luz. Można je założyć do sportowego garnituru (np. lnianego), zestawów koordynowanych z chinosami, do dżinsów, a także szortów (przeczytaj na ten temat).

Firma produkuje obuwie już od 1825 roku, co jest jednoznaczne z tym, że wiele lat doświadczeń skutkuje wiedzą na temat tych kultowych butów. Obmyślając stylizację należy wziąć pod uwagę, że buty powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Dobrze, gdy współgrają i stylistycznie i kolorystycznie z butami, które mamy zamiar włożyć.
21-03-2023