Menu strony
zakupy linkbaby

Krótki przegląd kobiecych torebek, czyli w jaki sposób odpowiednio je dobierać i nie zwariować

Ten reportaż rozpoczniemy w trochę niestandardowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaki element damskiej garderoby musi bez dwóch zdań pasować do obuwia? Zdecydowana większość pań odpowie, że chodzi tutaj o chustkę, ewentualnie jesienne rękawiczki. A my ze swej strony dorzucimy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z tworzywa sztucznego. Chociaż część projektantów wcale nie uważa, że obuwie i torebki mają stanowić bardzo dobrze zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać małych oględzin kobiecych torebek.


Torebka damska kuferek skórzany Angela
Klasyczna torba kobiety, która codziennie wychodzi do fabryki, najczęściej ma tylko jeden model. To dość duża sakwa, która mieści we wnętrzu wiele typowo kobiecych drobiazgów.

Dobrze usytuowane trzydziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego rodzaju materiał (zobacz producent wełny gotowanej) bywa przecież bardzo wytrzymały, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do miejsca zatrudnienia. A poza tym wprawne oraz zazdrosne oko znajomej z pewnością dostrzeże tak drogi materiał. W ten sposób wymieniona torebka staje się również wyznacznikiem majętności. Tutaj więcej dla zainteresowanych: reklamowany torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal noworoczny, każdej modnej pani przyda się niewielka torebka zwana kopertówką. Pełni ona raczej funkcje czysto dekoracyjne, bo maleńkie wnętrze mieści tylko naprawdę niezbędne drobiazgi. Na fotografiach zamieszczonych w kolorowych gazetach zobaczymy hollywoodzkie gwiazdy, które z dumą i z uśmiechem na ustach kroczą po ciemnoczerwonych chodnikach, a w rękach ściskają wspomnianą już tutaj kopertówkę. Ciekawe wpisy: .

Natomiast bizneswomen preferują całkiem odmienne fasony. Ponieważ każdego dnia panie dyrektor muszą nosić ze sobą istotne sprawozdania, to ich torebki są tak pakowne, jak i eleganckie. Podczas spotkań biznesowych najlepiej swoją funkcję spełnią. Oczywiście będą one wykonane ze skóry, a ich wnętrze bez trudu zmieści nawet kilka teczek formatu A4. Takie torebki z oczywistych względów nie mogą mieć żadnych udziwnień, czyli posrebrzanych łańcuszków ani tandetnych motylków. W biznesie liczy się profesjonalny wygląd i tylko proste aktówki damskie mogą zrobić pozytywne wrażenie na wspólnikach. A im lepsze będzie opisane wrażenie, tym większym sukcesem skończy się narada dla naszej kobiety biznesu. I tym samym dochodzimy do wniosku, że torebka może być najlepszym kobiecym sprzymierzeńcem.
12-03-2023