Menu strony
zakupy linkbaby

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie takie łatwe – przyodziać krzyczące, a później także wierzgające dziecko w śliczną bluzeczkę z kołnierzem bądź sukienkę od dziadków.
skarpetki


W ciąży możesz kupić ubranka piękne, jednakże jak tylko Wasze dziecko zamieszka z Wami – rozpoczniesz nabywać wyłącznie ubranka praktyczne tj. swetry dla dzieci na drutach! Jest parę systemów odziewania maluszka, jedne mamy stawiają na body, inne na bluzki i śpiochy (Babcia Owca - sweter dla dziecka). Nie ma jakiejś recepty, zaś kłócić się o to, co lepsze, możemy całymi godzinami. Body, jest to coś podobnego do koszulki, lecz dopełnia się zapięciem na napy między nogami. Z tego powodu nie podnosi się do góry sale szkoleniowe dolnośląskie i nie odsłania pleców brzdąca, kiedy je przenosisz albo zabawiasz się z nim. Body mają rozmaite systemy przewlekania przez głowę: bądź ma szyjkę uszytą na plisę, jaką się po prostu rozciąga, albo ma dwie napy na jednym ramionku, albo po jednym zatrzasku na obu ramionkach. Body musi być uszyte z bawełny bądź nawet z bawełny organicznej (ubranka dla niemowlaków w sklepie).
Jeśli idzie o ubranka niemowlęce sklep proponuje piękne body z kołnierzami (zapinane z tyłu) czy z falbanami bądź w formie męskiej koszuli dla chłopców – są to na pewno śliczne ubrania i mogą się przydać na imprezę rodzinną lub chrzest, lecz na co dzień nie są funkcjonalne – trzeba opanować sztukę ich ubierania a także zapinania, natomiast potem jeszcze baczyć, by na przykład kołnierzyk nie zawijał się podczas karmienia czy nie drapał maleńkiej szyjki, albo aby sztywny materiał nie podrażniał ramionek.
18-11-2023