Menu strony
zakupy linkbaby

Interesujące a także wielobarwne dodatki

Różnobarwny akcent w codziennej stylizacji może kompletnie odmienić charakter całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, jaka je zakłada.


Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych
Okulary słoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz możemy je oczywiście nosić niezależnie od pory roku. Choć z pewnością nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być nudne. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest uzależnione od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, jakie chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w rażących kolorach bądź wybrać ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropki lub serca.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez trudności znajdą także oprawki w tym kształcie. Rzecz jasna okulary słoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej nosimy torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednak mieć na względzie również bardziej odważne barwy albo wesoły wzór. Tym sposobem nudny dodatek będzie ciekawym elementem ubrania.


Coś dla panów

Jednym z zasadniczych elementów garderoby każdego gustownego mężczyzny jest na pewno garnitur. Oczywiście ciężko z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, lecz można trochę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem niedużą dziurkę w klapie marynarki. Dawniej ozdabiano ją kwiatem, obecnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, które także w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- jak wyglądają pinsy.

Żeby poszerzyć wiedzę na opisywany wątek obejrzyj stronę, która zawiera interesujące dane na prezentowany temat - trzeba tylko kliknąć!

Prócz tego można też wybrać pinsy na zamówienie.


modna marynarka
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, które wcale nie muszą być oklepane oraz mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Warto przy tym wspomnieć, że pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, także formalny strój można nieco ożywić i przełamać jego charakter, a możliwości jest dużo. Oczywiście trzeba pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy muszą być stonowane- gdzie zamówię pinsy.
11-05-2022