Menu strony
zakupy linkbaby

Jakie są najpopularniejsze rodzaje biustonoszy ? W których sytuacjach sprawdzają się najlepiej?

Wybór odpowiedniego biustonosza to wcale nie jest takie łatwe zadanie. bielizna bowiem musi być dobrze dobrana według rozmiaru miseczek i obwodu talii. Sprawy nie upraszcza to, że produkuje się sporo różnorakich rodzajów biustonoszy.


Które należy znać?


Torebki marki Boudoir On The Moon


Jednym z popularnych typów biustonoszy, będzie biustonosz balkonetka. Jest ten biustonosz średniozabudowany, a jego górna krawędź w przybliżeniu kojarzy się z poziomą linią. Balkonetka to tak jakby dobre pośrednie wyjście, pasuje do włożenia pod codzienne kreacje do pracy, jak również takie wieczorowe z nie aż tak dużym dekoltem (wygodny biustonosz balkonetka). Ten typ biustonosza nie zasłania całkowicie piersi, jednak również nie odsłania naszego biustu tak bardzo. O wiele więcej odsłania biustonosz określany jako half- cup. Jest on nisko obudowany oraz osłania górną partię biustu. Taki biustonosz (przejdź do oferty) ślicznie unosi piersi i je modeluje. Miski tego stanika są szyte z paru, połączanych ze sobą części, co zezwala na lepsze i bardziej naturalne kształtowanie.


Inni czytali też

Polecany sklep odzieżowy to bez wątpienia jedno z ulubionych miejsc każdej kobiety

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Kobiety ubóstwiają modę. Potrafią całe godziny sterczeć przed garderobą i wybierać właściwy krój lub kolor. Atrakcyjny wygląd to niezmiernie istotna kwestia. Na pewno żadna przedstawicielka płci pięknej nie pójdzie na zewnątrz w nieprzemyślanym stroju.


biustonosz balkonetka


Popularny pod kreacje wieczorowe jest biustonosz zwany plunge, który jest właściwy do głębokich dekoltów w szpic. Ładnie zbiera on biust do środka, tworząc jeszcze ładniejszy i ponętniejszy dekolt. Dla pań o mniejszych piersiach, jakie chcą dobrze prezentować się w sukni wieczorowej biustonosz push-up w wersji plunge będzie najdogodniejszym wyborem.

Zaciekawił Cię ten niebanalny post? Jeżeli tak, oprócz tego zerknij koniecznie na tekst, który jest opublikowany tutaj - on również wzbudzi twoją ciekawość.

Doda on wielkości i ładnie uniesie biust, optycznie go zwiększając.


Bardzo komfortowy i polecany w szczególności dla osób o obfitym biuście jest stanik pełny.


Jest on całkowicie obudowany. Są perfekcyjne na co dzień, jednakże nie nadają się do głębszych dekoltów. To jednak nie wszystkie dostępne typy, jednak będą one na pewno jednymi z bardziej znanych.
28-04-2021