Menu strony
zakupy linkbaby

Szafa z ubraniami pęka w szwach a Ty sądzisz, że nie masz co na siebie włożyć? Doradzamy, co warto nosić w tym sezonie.

Zestawy codzienne mają być w pierwszej kolejności wygodne i dostosowane do naszego trybu życia. Jeżeli nie wymusza tego na nas sytuacja ani firmowy dress code, zdecydowanie postawmy na klasykę w ubiorze i oszałamiające akcesoria - solidne buty, piękne, otulające szale i dopasowane do całości torby.


Jeśli zwykle podróżujemy samochodem, wybierzmy skórzane botki na płaskim lub na kilkucentymetrowym obcasie. Będą nie tylko wygodne do kierowania samochodem, lecz też do całodziennego ”biegania” i po prostu „załatwiania spraw na mieście”. Jeśli sądzimy, iż botki optycznie skracają nogi i powinny je zakładać jedynie kobiety o wysokim wzroście, jesteśmy w błędzie - co będzie modne wiosną . To prawda, skórzane skórzane etui na długopisy botki potrafią niekorzystnie wpłynąć na długość kobiecych nóg i proporcje sylwetki, lecz na rynku wybór modeli i odcieni jest duży, dlatego zarówno kobiety o niskim wzroście, jak i te wysokie mogą wybrać sobie obuwie tego typu zgodnie ze swoimi potrzebami. Ale rzeczywiście – przy botkach należy uważać, co do nich ubieramy.
szafa


Trzeba pamiętać o tym, iż krótsza spódnica lepiej się sprawdzi niż spódnica za kolano, dlatego wybierajmy raczej długość mini albo szorty. Długie, wąskie nogawki również wyglądają o wiele lepiej w połączeniu z botkami. Jeżeli chodzi o kolor rajstop – dobrze jest zdecydować się na ten sam, który mają botki. A ciemne rajstopy w połączeniu z ciemnymi botkami wydłużą optycznie nogi. Gdy z kolei decydujemy się na rajstopy w mocnym kolorze, uzupełnijmy taki zestaw szalem w zbliżonym zestawieniu kolorystycznym. Jednak niech nie będzie to jednokolorowa tkanina, tylko coś w stylu kolażu - dowiedź się więcej o modzie . W sieciówkach znajdziemy spory wybór tego typu szali. W ostatnim czasie do łask wrócił styl boho, czyli – kwiaty, frędzle i dodatki z naturalnej skóry. Jeżeli pasuje nam taki styl, poszukajmy w swoich szafach czegoś przyozdobionego frędzlami, romantycznych koszul czy też dłuższych swetrów zapinanych na guziki.


Oczywiście ponieważ moda wraca, zupełnie możliwe, iż w nadchodzącym sezonie zupełnie nie będziemy robiły zakupów, a rzeczy sprzed kilku lat nie tylko będą leżały jak ulał, lecz też przeżyją swoją drugą młodość.
18-11-2023