Menu strony
zakupy linkbaby

Konwencjonalny męski ubiór na co dzień, czyli o gustach niewyróżniającego się Polaka

Choć mężczyźni nieczęsto śledzą światowe trendy w modzie, to tak czy siak muszą kiedyś przecież wybrać się na zakupy do hipermarketu lub po prostu na bazar. Ci czterdziestolatkowie, którzy zaopatrują się w koszulki i dżinsy tylko jeden albo dwa razy w roku mogą spokojnie zamówić markowe ciuchy. Lepszy gatunkowo materiał będzie długo służył, a i krój najczęściej o wiele łatwiej dopasować do danej sylwetki.


elegancko ubrany mężczyzna
Najistotniejsze jest to, by umieć właściwie dobrać strój do okoliczności - nawet najładniejszy garnitur nie będzie idealnym strojem, jeśli jego właściciel akurat wybiera się na spacer do parku lub do szwagra na grilla. W tym przypadku o wiele lepszym rozwiązaniem będzie włożenie granatowych jeansów, kraciastej koszuli albo zwykłego białego t-shirtu z ciekawą grafiką. Do tak skomponowanego stroju idealnie pasuje obuwie sportowe, a dodatkowo jest ono wyjątkowo wygodne, co rzecz jasna nie jest bez żadnego znaczenia - kliknij w źródło. Zwykło się twierdzić, że spędzanie sobotniego wieczoru w domu, na przykład na wersalce przed telewizorem, nie wymaga zbyt gustownego ubioru. Z tego powodu wygląd typowego mężczyzny pozostawia niestety sporo do życzenia. Czasem kobiety usilnie namawiają swoich mężów, by ci zamienili stare rozciągnięte i wyblakłe podkoszulki na nowe, a sfatygowane ogrodniczki na wygodne dresy.

Zaintrygował Cię nasz artykułu? Więc zachęcamy Cię - zajrzyj na kolejną stronę i dokonaj oceny (http://modazielinscy.pl/moda-damska) naszych starań. W przypadku pewnych wątpliwości - pisz!

Poza tym przydatne będą też koszule flanelowe - zwłaszcza późną jesienią, gdy trzeba pójść do kotłowni albo do garażu ciepła odzież okazuje się na wagę złota. Mniej lub bardziej efektowny strój uzupełniają bardzo praktyczne bluzy z kapturem, jak również wygodne buty, najlepiej na rzepy.


moda męska
Poruszając temat mody męskiej trzeba obligatoryjnie nadmienić o tych najmniejszych, lecz i równie istotnych elementach garderoby - czy noszenie bluz jest ok?. Zacznijmy od skarpet, które do niedawna w zasadzie były dostępne jedynie w kilku ciemnych odcieniach - z kolei dzisiaj wielką karierę robią różnokolorowe skarpety z frapującymi motywami. Podobnie rzecz się ma z bielizną - śmieszne, a czasami i trochę frywolne ilustracje i napisy są w stanie rozśmieszyć najbardziej poważnego faceta.

Ciekawią Cię prezentowane dane? Wejdź na nowy tekst (http://www.crossjeans.pl/ona/jeans/mom-jeans) a zapewne dowiesz się świeżych rzeczy, które Cię zafascynują.

Zarówno skarpetki, jak i slipy trzeba regularnie wymieniać, ponieważ akurat te części garderoby zużywają się naprawdę szybko. Rejestr tych najmniejszych ubrań zamykają sezonowe dodatki: wełniane rękawice, polarowe czapki, szare szaliki lub czapki bejsbolówki.
28-04-2021