Menu strony
zakupy linkbaby

W co się ubrać na nadzwyczajne okazje??

Nasze życie obfituje w przeróżne bardzo ważne uroczystości, w czasie których chcielibyśmy wyglądać nie tylko odpowiednio do okazji, ale również rewelacyjnie. Lubimy, kiedy inni nas chwalą. Jesteśmy wówczas dowartościowani i z pewnością bardziej pewni siebie. Ale nie wszyscy dają radę zabłysnąć w gronie znajomych. Dla pewnych osób dobieranie stroju to niezwykle ciężkie zadanie. Gubimy się w najnowszych trendach, nie umiemy też dopasować odpowiedniego fasonu.

Sukienki Obsessive
Gwiazdy strady korzystają z pomocy profesjonalnych stylistek. To dzięki nim nie popełniają modowych gaf na dużych galach. Ale nie każdy może sobie pozwolić na tego typu specjalistyczną pomoc. Można za to nauczyć się kilku łatwych reguł, które pomogą nam prezentować się świetnie, bez względu na nasz rozmiar.

Kobiety posiadają w tej dziedzinie o wiele większy wybór. Mogą wkładać zarówno spodnie, jak i sukienki asos. Chociaż większość pań zdecydowanie korzystniej prezentuje się właśnie w tej drugiej propozycji. Zanim jednakże pójdziemy na zakupy w poszukiwaniu tej doskonałej, należy znaleźć nasze zalety oraz wady sylwetki. Taka znajomość tematu pozwoli nam wybrać właściwy fason, rozmiar i materiał sukienki.

Na wielkie wyjścia powinnyśmy wkładać sukienki wieczorowe i koktajlowe.

Kliknij na odnośnik do strony, on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz artykuł, zawierający interesujące informacje.

Wszystko jednak zależy od typu uroczystości, na którą się idziemy. Jeżeli jest to sylwestrowa noc, to połyskujące tkaniny będą jak najbardziej na miejscu. Jeśli jednak szykujemy się na świąteczne przyjęcie w naszym miejscu pracy, to lepiej odpuścić sobie taką ekstrawagancję na rzecz czegoś mniej wyzywającego.

Inni czytali też

Jaka kreacja na ślub?

Wesele w stylu vintage
Właśnie minął czas Komunii Świętych, a przed nami okres ślubów. Wiosna i lato to wspaniałe pory roku, wszędzie tyle zieleni, kwiatów i słońca. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach najczęściej urządzamy wesela. Mamy także nadzieję na przepiękną pogodę. Bardzo często bowiem urządza się przyjęcia weselne w ogrodzie. Ten amerykański zwyczaj przyjął się u nas bardzo dobrze.


Nie zapominajmy o znaczeniu barw w modzie. Niektóre kolory są ze względu na konotacje źle widziane. Wybierając się na wesele lepiej zrezygnować z czarnej sukienki i postawić na żywsze kolory. Przez długie lata granatowe sukienki kojarzyły się jedynie ze szkołą. Dziś jednak mundurki wyszły już z mody albo są dostosowywane do młodzieżowych preferencji. Należy jednakże przyznać, że granat jest niezwykle stylowy i doskonale się sprawdza w sferze zawodowej. Jeżeli dodatkowo zastosujemy ciekawe dodatki w kontrastowych barwach , możemy uzyskać bardzo ciekawą stylizację.
22-06-2022