Menu strony
zakupy linkbaby

W jakich miejscach szukać inspiracji do mody w stylu street?

Świat mody jest tworzony nie tylko przez znanych stylistów, ale tez przez nas wszystkich, każdego dnia. Dlatego od jakiegoś czasu zwraca się dużą uwagę na tzw. modę miejską. Oczywiście w pewnej mierze jest ona połączona z tym, co wymyślają znani w domach mody, jednak częściowo też rządzi się własnymi regułami. Jeżeli chcesz się ubierać modnie i doskonale prezentować się na co dzień, musisz patrzeć też na street fashion. Jednak gdzie szukać inspiracji? Skąd brać wenę?


Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Pierwszą odpowiedzią która nasuwa się na myśl są oczywiście blogerki. W ostatnich latach największą sławą cieszą się tzw. szafiarki. To one są wzorem dla wielu osób i wyznacznikiem tego co warto nosić, a co lepiej sobie odpuścić.

Rzecz jasna moda miejska jest również jednym z obiektów wpisów blogerek. Ale czy na pewno to właśnie tego rodzaju blogi są najdoskonalszym źródłem informacji na temat dobrego ubierania się w zwykły dzień? Niekoniecznie.

Pierwszy argument przeciw jest taki, że szafiarki zwykle są skupione po prostu na własnych stylizacjach i na komponowaniu kreacji z akurat posiadanych ciuchów.

Ten temat Cię zainteresował? Zatem odwiedź stronę (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/plaszcze-damskie), gdyż znajdziesz tam ciekawe dane, opisujące to zagadnienie.

W ten sposób częściowo zamykają się na to, w jaki sposób wygląda moda wg szafiarek i próbują wymyślać swoje stylizacje. Mogą się takie stylizacje nijak odnosić do tego, co faktycznie jest teraz modne.

Ponadto szafiarki zwykle zakładają mocno odważne stylizacje. Co prawda wyglądają w nich świetnie, ale czasem zwyczajnie nie dałoby się ubrać tak na co dzień.
Z jakich miejsc wobec tego brać modowe inspiracje. Blog z fotografiami mody ulicznej – oto właściwa odpowiedź. Z jakiego powodu fotografowie są bardziej warci śledzenia? Gdyż zależy im na tym, aby ukazać właśnie prawdziwy street fashion, a nie jedynie samych siebie w ładnych stylizacjach.
12-05-2022