Menu strony
zakupy linkbaby

Które z butów na lato warto mieć we własnej szafie? W co zaopatrzyć się przed latem?

Sezon letni zbliża się szybkimi krokami. Pogoda na zewnątrz zachęca coraz częściej do tego aby z ciepłych, zimowych butów wskoczyć w lekkie i bardziej stylowe obuwie. Kupowanie letnich butów jednak dla części kobiet to istna męczarnia. Wybór jest bardzo duży, a do tego nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć za obecnymi trendami. Które buty warto posiadać w swojej szafie? Które z pewnością się sprawdzą?

buty na koturnie
Szpilki to buty ponadczasowe. To oznacza, że jeśli zdecydujemy się na kupno takich butów, to na pewno będą na czasie dobrych kilka sezonów. Już dłuższy czas królują na ulicach miętowe szpilki. Dlatego prócz tych klasycznych w czarny kolorze, jakie pasują właściwie na każdą okazję, dobrze też zakupić takie o nieoczywistym kolorze. Będziemy widoczni na ulicy, a nasza stylizacja (zobacz również ciepłe sukienki) nie będzie nudna. Wręcz odwrotnie, pozwoli nam to tchnąć trochę życia w zwykły ubiór. Nawet najprostsze jeansy rurki, będą doskonale wyglądały z tego typu szpilkami w modnym kolorze. Na lato doskonałe będą buty na koturnie. Już dłuższy czas są one stale widoczne na ulicach wszystkich miast jak i w popularnych wakacyjnych kurortach. Są to takie buty, jakie troszkę przywodzą na myśl właśnie prawdziwe letnie wyjazdy. Każda kobieta powinna posiadać parę takich sandałów w szafie. Będą niezrównane tak jako letnie buty do spacerów po dróżkach nadmorskich miejscowości jak również świetnie sprawdzą się wieczorem, jak chcemy poszaleć z koleżankami w pobliskim barze blisko plaży. Z tego powodu są to idealne wakacyjne buty, które koniecznie trzeba spakować do walizki na wyjazd. Następnym typem obuwia, które na pewno trzeba posiadać w swojej szafie są ponadczasowe sandały. Zapewne paniom, które raczej nie przepadają za takim luźnym stylem nie mieści się ten pomysł w głowie.


Inni czytali też

Twój but świadczy o właścicielu

Mój dziadek Władysław twierdził, że „Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jakie buty wkłada”. Nie chodziło mu o to, jak kosztowne to buty były, tylko o to w jakim stanie mężczyzna swe buty utrzymywał. Bez względu na to, czy chodziło o męskie buty wizytowe czy zwyczajne robocze cholewy, buty mojego dziadka zawsze były czyste i gdy była taka potrzeba zapastowane. Nawet w wielkie śniegi czy błota po powrocie z pracy czy z przechadzki, bez względu na to jak był zmęczony, pastował codziennie swe męskie buty zimowe.

miętowe szpilki
Jednak opłaci się przekonać się do nich. Dobrze będzie spróbować użyć ich do stylizacji nie tylko ze spodniami, lecz również z letnią sukienką. Będziemy mile zaskoczeni tym co otrzymamy. Stworzymy w ten sposób niesamowicie lekki strój na luzie. Sandaly na koturnie charakteryzują się tym, iż potrafią trochę odmłodzić wizerunek osób w średnim wieku. Dodadzą trochę młodzieńczego luzu do tego naszego standardowego, zachowawczego zestawu ubrań, jakie zakładamy zwykle. Ale lato to jest właśnie taki czas gdy warto przełamać rutynę i troszkę poszaleć. Sprawmy aby było widoczne to w stylu naszego ubierania, iż nie jest to taki sam czas jak inne. Możemy poczuć się wtedy trochę swobodniej.
17-02-2022